Solliciteren bij JonkerFieret adviseurs / accountants

JonkerFieret adviseurs / accountants bouwt met klanten aan hun toekomst! Ook ons kantoor groeit en is volop in ontwikkeling. Wil jij solliciteren en ons team komen versterken? Dit is wat je van ons kunt verwachten:

1. Solliciteer

Stuur een sollicitatie (CV inclusief motivatiebrief) naar ons toe via apattavina@jonkerfieret.nl en we zullen deze bekijken. Wat voor ons belangrijk is bij jouw sollicitatie is dat jouw creativiteit en ondernemerszin duidelijk naar voren komen. Vervolgens zullen we zo snel mogelijk contact met je opnemen.

2. Telefonisch interview

Naar aanleiding van je sollicitatie gaan we je bellen. Dit geeft jou de mogelijkheid om van alles te vragen en kunnen we alvast een beetje kennismaken.

3. Eerste gesprek en case

Je komt bij ons op gesprek zodat we over en weer nog wat meer vragen kunnen stellen en live kennis kunnen maken. Daarnaast zullen we je vragen om een case uit te werken, zodat we zien wat je kunt en of je het leuk vindt.

4. Tweede gesprek

Je komt nog een keer gezellig bij ons op gesprek omdat andere mensen je ook graag vragen willen stellen.

5. Contractvoorstel

We komen met een goed aanbod.

6. Aan de slag!

Hier formaliseren we ons partnerschap in een overeenkomst. Die ondertekenen we en leggen we als fundament voor een gezamenlijke betere toekomst. Welkom in ons team!

BEKIJK ALLE VACATURES

Bas van Wijk

Assistent-accountant/fiscaal medewerker
bvanwijk@jonkerfieret.nl

Arianne Pattavina

HR Business Partner
apattavina@jonkerfieret.nl

Herman van Holland

Kantoormanager
hvanholland@jonkerfieret.nl

Jolanda Spruijt

Directiesecretaresse
jspruijt@jonkerfieret.nl

Michelle Ravesteijn

Assistent-accountant
mravesteijn@jonkerfieret.nl

Wilbert Dekker

Klantcoördinator
wdekker@jonkerfieret.nl

Verena van den Brink

Assistent-accountant
vvandenbrink@jonkerfieret.nl

Kay Jansen

Klantcoördinator
kjansen@jonkerfieret.nl

Maaike Smit

Medewerkster salarisadministratie
msmit@jonkerfieret.nl

Helena van Hoef

Assistent-accountant
hvanhoef@jonkerfieret.nl

Marco Groeneveld

Senior klantcoördinator
mgroeneveld@jonkerfieret.nl

Jantine Gunnink-Pannekoek AA

Klantcoördinator
jgunnink@jonkerfieret.nl

Henriëtte Bos

Fiscaal Jurist
hbos@jonkerfieret.nl

Ilse Ladestein

HR consultant
salaris@jfadministrateurs.nl

Albert Fieret

Belastingaccountant/adviseur
afieret@jonkerfieret.nl

Esmé van den Brink

Fiscaal medewerker
evandenbrink@jonkerfieret.nl

Ad Jonker

Registeraccountant/adviseur
jonker@jonkerfieret.nl

Piet Kloppenburg

Assistent-accountant
pkloppenburg@jonkerfieret.nl

Henrieke van Ginkel

Officemanager
hvanginkel@jonkerfieret.nl

Caroline Gerressen

Register belastingadviseur/professioneel executeur
cgerressen@jonkerfieret.nl

Helene Roelofsen

Klantcoördinator
hroelofsen@jonkerfieret.nl